Výsledkový přehled

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB KLA KVA LIB LIT MBL PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN ZNO
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 čt 19.2.2009 Znojmo Slavia 3:1
52 čt 19.2.2009 Litvínov Kladno 2:1p
52 čt 19.2.2009 Vítkovice Třinec 0:1p
52 čt 19.2.2009 Plzeň Pardubice 4:1
52 čt 19.2.2009 Č.Budějovice Liberec 4:3
52 čt 19.2.2009 Zlín Sparta 3:1
52 čt 19.2.2009 K. Vary Ml. Boleslav 4:2
 
51 út 17.2.2009 Č.Budějovice K. Vary 2:1
51 út 17.2.2009 Sparta Vítkovice 3:2
51 út 17.2.2009 Třinec Plzeň 2:3
51 út 17.2.2009 Pardubice Litvínov 2:3sn
51 út 17.2.2009 Slavia Kladno 4:3p
51 út 17.2.2009 Znojmo Liberec 4:3p
51 út 17.2.2009 Ml. Boleslav Zlín 3:4sn
 
50 ne 15.2.2009 Litvínov Liberec 4:0
50 ne 15.2.2009 Plzeň Znojmo 5:2
50 ne 15.2.2009 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:3
50 ne 15.2.2009 Vítkovice Kladno 7:2
50 ne 15.2.2009 Slavia Třinec 5:4
50 ne 15.2.2009 Zlín Pardubice 5:1
50 ne 15.2.2009 K. Vary Sparta 2:4
 
49 pá 13.2.2009 Slavia Liberec 1:7
49 pá 13.2.2009 Pardubice Vítkovice 2:1
49 pá 13.2.2009 Sparta Ml. Boleslav 5:1
49 pá 13.2.2009 Znojmo Litvínov 3:2
49 pá 13.2.2009 Č.Budějovice Zlín 1:2sn
49 pá 13.2.2009 Třinec K. Vary 2:4
49 čt 12.2.2009 Kladno Plzeň 0:5
 
48 st 11.2.2009 Liberec Plzeň 4:5
48 st 11.2.2009 K. Vary Kladno 3:2p
48 st 11.2.2009 Sparta Č.Budějovice 3:2p
48 st 11.2.2009 Litvínov Slavia 2:5
48 st 11.2.2009 Ml. Boleslav Pardubice 1:2
48 st 11.2.2009 Vítkovice Znojmo 4:0
48 st 11.2.2009 Zlín Třinec 2:1
 
47 ne 1.2.2009 Litvínov Vítkovice 3:4sn
47 ne 1.2.2009 Plzeň Slavia 2:6
47 ne 1.2.2009 Znojmo Ml. Boleslav 0:1
47 ne 1.2.2009 Kladno Zlín 3:2p
47 ne 1.2.2009 Liberec K. Vary 3:2sn
47 ne 1.2.2009 Třinec Č.Budějovice 1:6
47 ne 1.2.2009 Pardubice Sparta 3:2p
 
46 pá 30.1.2009 Sparta Kladno 4:2
46 pá 30.1.2009 Plzeň Litvínov 2:4
46 pá 30.1.2009 Ml. Boleslav Třinec 3:5
46 pá 30.1.2009 Č.Budějovice Pardubice 2:3
46 pá 30.1.2009 Zlín Slavia 4:3p
46 pá 30.1.2009 Vítkovice Liberec 5:1
46 čt 29.1.2009 K. Vary Znojmo 2:1sn
 
43 út 27.1.2009 Vítkovice Zlín 4:6
 
45 ne 25.1.2009 Plzeň Vítkovice 3:1
45 ne 25.1.2009 Kladno Č.Budějovice 3:4
45 ne 25.1.2009 Znojmo Sparta 4:2
45 ne 25.1.2009 Litvínov Ml. Boleslav 4:3sn
45 ne 25.1.2009 Třinec Pardubice 5:3
45 ne 25.1.2009 Liberec Zlín 6:0
45 ne 25.1.2009 Slavia K. Vary 7:3
 
44 pá 23.1.2009 K. Vary Litvínov 5:1
44 pá 23.1.2009 Pardubice Kladno 4:2
44 pá 23.1.2009 Č.Budějovice Plzeň 6:1
44 pá 23.1.2009 Ml. Boleslav Liberec 2:5
44 pá 23.1.2009 Zlín Znojmo 3:2sn
44 pá 23.1.2009 Třinec Sparta 2:1
44 čt 22.1.2009 Vítkovice Slavia 1:3
 
37 út 20.1.2009 Sparta K. Vary 2:4
 
43 ne 18.1.2009 Plzeň K. Vary 2:4
43 ne 18.1.2009 Znojmo Pardubice 2:4
43 ne 18.1.2009 Litvínov Č.Budějovice 1:3
43 ne 18.1.2009 Kladno Ml. Boleslav 4:3
43 ne 18.1.2009 Liberec Třinec 7:5
43 ne 18.1.2009 Slavia Sparta 4:3p
 
42 pá 16.1.2009 Slavia Ml. Boleslav 5:7
42 pá 16.1.2009 K. Vary Vítkovice 3:4sn
42 pá 16.1.2009 Pardubice Liberec 2:3p
42 pá 16.1.2009 Č.Budějovice Znojmo 2:1
42 pá 16.1.2009 Zlín Litvínov 4:2
42 pá 16.1.2009 Třinec Kladno 6:2
42 čt 15.1.2009 Sparta Plzeň 4:5
 
41 út 13.1.2009 Liberec Sparta 7:1
41 út 13.1.2009 Slavia Pardubice 2:0
41 út 13.1.2009 K. Vary Zlín 1:2sn
41 út 13.1.2009 Znojmo Kladno 4:1
41 út 13.1.2009 Litvínov Třinec 5:0
41 út 13.1.2009 Plzeň Ml. Boleslav 0:3
41 út 13.1.2009 Vítkovice Č.Budějovice 1:3
 
40 ne 11.1.2009 Ml. Boleslav Vítkovice 5:1
40 ne 11.1.2009 Kladno Liberec 3:2sn
40 ne 11.1.2009 Pardubice K. Vary 2:3p
40 ne 11.1.2009 Zlín Plzeň 3:0
40 ne 11.1.2009 Sparta Litvínov 5:4
40 ne 11.1.2009 Č.Budějovice Slavia 0:7
40 ne 11.1.2009 Třinec Znojmo 2:1sn
 
39 pá 9.1.2009 Liberec Č.Budějovice 3:2
39 pá 9.1.2009 Pardubice Plzeň 5:2
39 pá 9.1.2009 Sparta Zlín 4:2
39 pá 9.1.2009 Znojmo Slavia 3:4
39 pá 9.1.2009 Ml. Boleslav K. Vary 3:2p
39 pá 9.1.2009 Třinec Vítkovice 2:3p
39 čt 8.1.2009 Kladno Litvínov 3:0
 
38 ne 4.1.2009 Plzeň Třinec 5:2
38 ne 4.1.2009 Litvínov Pardubice 2:3sn
38 ne 4.1.2009 Vítkovice Sparta 3:0
38 ne 4.1.2009 Slavia Kladno 5:1
38 ne 4.1.2009 Zlín Ml. Boleslav 1:3
38 ne 4.1.2009 K. Vary Č.Budějovice 4:3
38 ne 4.1.2009 Liberec Znojmo 3:5
 
37 pá 2.1.2009 Liberec Litvínov 4:3
37 pá 2.1.2009 Slavia Třinec 5:3
37 pá 2.1.2009 Pardubice Zlín 6:2
37 pá 2.1.2009 Znojmo Plzeň 3:2
37 pá 2.1.2009 Kladno Vítkovice 4:2
37 pá 2.1.2009 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:4
 
36 út 30.12.2008 Slavia Liberec 4:3
36 út 30.12.2008 Plzeň Kladno 2:1
36 út 30.12.2008 Litvínov Znojmo 3:0
36 út 30.12.2008 Ml. Boleslav Sparta 1:3
36 út 30.12.2008 Vítkovice Pardubice 1:2
36 út 30.12.2008 Zlín Č.Budějovice 5:4p
 
35 ne 28.12.2008 Znojmo Vítkovice 3:2p
35 ne 28.12.2008 Slavia Litvínov 6:1
35 ne 28.12.2008 Liberec Plzeň 3:4
35 ne 28.12.2008 Třinec Zlín 2:3
35 ne 28.12.2008 Pardubice Ml. Boleslav 5:3
35 ne 28.12.2008 Č.Budějovice Sparta 1:2p
 
34 pá 26.12.2008 Sparta Pardubice 5:1
34 pá 26.12.2008 Plzeň Slavia 5:4p
34 pá 26.12.2008 Č.Budějovice Třinec 0:4
34 pá 26.12.2008 Vítkovice Litvínov 2:5
34 pá 26.12.2008 Zlín Kladno 4:6
 
33 út 23.12.2008 Znojmo K. Vary 3:5
33 út 23.12.2008 Litvínov Plzeň 6:1
33 út 23.12.2008 Pardubice Č.Budějovice 3:1
33 út 23.12.2008 Sparta Kladno 4:3sn
33 út 23.12.2008 Slavia Zlín 3:5
33 út 23.12.2008 Liberec Vítkovice 4:1
 
34 út 16.12.2008 Ml. Boleslav Znojmo 2:4
 
27 po 15.12.2008 Slavia Č.Budějovice 3:4sn
 
32 ne 14.12.2008 Ml. Boleslav Litvínov 2:4
32 ne 14.12.2008 Vítkovice Plzeň 4:3sn
32 ne 14.12.2008 Pardubice Třinec 6:4
32 ne 14.12.2008 Č.Budějovice Kladno 4:1
32 ne 14.12.2008 Sparta Znojmo 3:1
32 ne 14.12.2008 Zlín Liberec 2:0
32 ne 14.12.2008 K. Vary Slavia 5:3
 
31 pá 12.12.2008 Liberec Ml. Boleslav 4:3
31 pá 12.12.2008 Sparta Třinec 5:4sn
31 pá 12.12.2008 Litvínov K. Vary 5:4
31 pá 12.12.2008 Znojmo Zlín 4:3
31 pá 12.12.2008 Kladno Pardubice 5:4sn
31 pá 12.12.2008 Vítkovice Slavia 6:3
31 čt 11.12.2008 Plzeň Č.Budějovice 3:2
 
35 út 9.12.2008 Kladno K. Vary 5:4sn
 
33 út 9.12.2008 Třinec Ml. Boleslav 3:2
 
30 po 8.12.2008 Sparta Slavia 2:3sn
30 ne 7.12.2008 Ml. Boleslav Kladno 3:2sn
30 ne 7.12.2008 Třinec Liberec 5:2
30 ne 7.12.2008 Pardubice Znojmo 3:2
30 ne 7.12.2008 Č.Budějovice Litvínov 5:1
30 ne 7.12.2008 Zlín Vítkovice 1:6
30 ne 7.12.2008 K. Vary Plzeň 2:1sn
 
29 pá 5.12.2008 Plzeň Sparta 1:4
29 pá 5.12.2008 Ml. Boleslav Slavia 1:3
29 pá 5.12.2008 Znojmo Č.Budějovice 2:3
29 pá 5.12.2008 Kladno Třinec 5:4sn
29 čt 4.12.2008 Vítkovice K. Vary 2:4
29 čt 4.12.2008 Litvínov Zlín 2:3sn
29 čt 4.12.2008 Liberec Pardubice 5:6sn
 
28 ne 30.11.2008 Kladno Znojmo 3:1
28 ne 30.11.2008 Ml. Boleslav Plzeň 1:2
28 ne 30.11.2008 Třinec Litvínov 6:4
28 ne 30.11.2008 Pardubice Slavia 4:3
28 ne 30.11.2008 Č.Budějovice Vítkovice 1:0
28 ne 30.11.2008 Sparta Liberec 2:0
28 ne 30.11.2008 Zlín K. Vary 5:0
 
27 pá 28.11.2008 Liberec Kladno 4:1
27 pá 28.11.2008 K. Vary Pardubice 6:1
27 pá 28.11.2008 Plzeň Zlín 1:2p
27 pá 28.11.2008 Litvínov Sparta 4:1
27 pá 28.11.2008 Vítkovice Ml. Boleslav 1:3
27 čt 27.11.2008 Znojmo Třinec 2:3sn
 
26 st 26.11.2008 Liberec Č.Budějovice 3:2
26 út 25.11.2008 Slavia Znojmo 2:3sn
26 út 25.11.2008 K. Vary Ml. Boleslav 3:2p
26 út 25.11.2008 Litvínov Kladno 4:0
26 út 25.11.2008 Plzeň Pardubice 3:2
26 út 25.11.2008 Vítkovice Třinec 3:2sn
26 út 25.11.2008 Zlín Sparta 5:4p
 
25 ne 23.11.2008 Kladno Slavia 2:1
25 ne 23.11.2008 Znojmo Liberec 4:3
25 ne 23.11.2008 Č.Budějovice K. Vary 3:2sn
25 ne 23.11.2008 Sparta Vítkovice 4:1
25 ne 23.11.2008 Třinec Plzeň 4:3
25 ne 23.11.2008 Pardubice Litvínov 0:3
25 ne 23.11.2008 Ml. Boleslav Zlín 7:2
 
24 pá 21.11.2008 Litvínov Liberec 1:2
24 pá 21.11.2008 Plzeň Znojmo 3:4sn
24 pá 21.11.2008 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:4
24 pá 21.11.2008 Třinec Slavia 3:2sn
24 pá 21.11.2008 Zlín Pardubice 1:5
24 čt 20.11.2008 K. Vary Sparta 2:1p
24 út 18.11.2008 Vítkovice Kladno 6:1
 
23 ne 16.11.2008 Liberec Slavia 4:2
23 ne 16.11.2008 Kladno Plzeň 2:1
23 ne 16.11.2008 Znojmo Litvínov 5:3
23 ne 16.11.2008 Třinec K. Vary 4:1
23 ne 16.11.2008 Pardubice Vítkovice 3:4sn
23 ne 16.11.2008 Sparta Ml. Boleslav 2:1
23 ne 16.11.2008 Č.Budějovice Zlín 3:0
 
22 pá 14.11.2008 K. Vary Kladno 3:2
22 pá 14.11.2008 Sparta Č.Budějovice 3:2
22 pá 14.11.2008 Litvínov Slavia 4:2
22 pá 14.11.2008 Plzeň Liberec 6:1
22 pá 14.11.2008 Ml. Boleslav Pardubice 3:2p
22 pá 14.11.2008 Zlín Třinec 7:4
22 čt 13.11.2008 Vítkovice Znojmo 4:2
 
34 út 11.11.2008 K. Vary Liberec 4:3
 
21 ne 2.11.2008 Slavia Plzeň 3:2sn
21 ne 2.11.2008 Litvínov Vítkovice 3:2
21 ne 2.11.2008 Znojmo Ml. Boleslav 3:1
21 ne 2.11.2008 Kladno Zlín 4:1
21 ne 2.11.2008 Liberec K. Vary 4:2
21 ne 2.11.2008 Třinec Č.Budějovice 6:1
21 ne 2.11.2008 Pardubice Sparta 4:2
 
20 pá 31.10.2008 K. Vary Znojmo 2:3
20 pá 31.10.2008 Plzeň Litvínov 1:2
20 pá 31.10.2008 Kladno Sparta 1:3
20 pá 31.10.2008 Ml. Boleslav Třinec 6:4
20 pá 31.10.2008 Zlín Slavia 1:0
20 pá 31.10.2008 Vítkovice Liberec 2:6
20 čt 30.10.2008 Č.Budějovice Pardubice 3:0
 
4 út 28.10.2008 Pardubice Znojmo 1:2
 
19 ne 26.10.2008 Plzeň Vítkovice 2:3
19 ne 26.10.2008 Kladno Č.Budějovice 5:2
19 ne 26.10.2008 Znojmo Sparta 2:3sn
19 ne 26.10.2008 Litvínov Ml. Boleslav 4:2
19 ne 26.10.2008 Slavia K. Vary 6:5
19 ne 26.10.2008 Třinec Pardubice 3:2
19 ne 26.10.2008 Liberec Zlín 4:2
 
18 pá 24.10.2008 Slavia Vítkovice 3:4
18 pá 24.10.2008 K. Vary Litvínov 1:2
18 pá 24.10.2008 Pardubice Kladno 3:2sn
18 pá 24.10.2008 Sparta Třinec 2:3sn
18 pá 24.10.2008 Č.Budějovice Plzeň 5:4sn
18 pá 24.10.2008 Zlín Znojmo 3:2
18 čt 23.10.2008 Ml. Boleslav Liberec 2:1
 
17 út 21.10.2008 Sparta Slavia 5:0
17 po 20.10.2008 Liberec Třinec 1:3
17 ne 19.10.2008 Znojmo Pardubice 5:6p
17 ne 19.10.2008 Litvínov Č.Budějovice 5:1
17 ne 19.10.2008 Kladno Ml. Boleslav 2:3sn
17 ne 19.10.2008 Vítkovice Zlín 3:2
17 ne 19.10.2008 Plzeň K. Vary 2:4
 
16 pá 17.10.2008 K. Vary Vítkovice 5:0
16 pá 17.10.2008 Sparta Plzeň 2:4
16 pá 17.10.2008 Pardubice Liberec 5:2
16 pá 17.10.2008 Ml. Boleslav Slavia 0:2
16 pá 17.10.2008 Č.Budějovice Znojmo 1:3
16 pá 17.10.2008 Zlín Litvínov 3:2
16 čt 16.10.2008 Třinec Kladno 3:4p
 
15 út 14.10.2008 Slavia Pardubice 3:2
15 út 14.10.2008 K. Vary Zlín 3:1
15 út 14.10.2008 Liberec Sparta 5:2
15 út 14.10.2008 Litvínov Třinec 4:3
15 út 14.10.2008 Plzeň Ml. Boleslav 3:2
15 út 14.10.2008 Znojmo Kladno 1:0
15 út 14.10.2008 Vítkovice Č.Budějovice 3:1
 
14 ne 12.10.2008 Pardubice K. Vary 5:3
14 ne 12.10.2008 Ml. Boleslav Vítkovice 3:0
14 ne 12.10.2008 Kladno Liberec 3:1
14 ne 12.10.2008 Zlín Plzeň 4:3
14 ne 12.10.2008 Sparta Litvínov 3:5
14 ne 12.10.2008 Slavia Č.Budějovice 2:1sn
14 ne 12.10.2008 Třinec Znojmo 5:3
 
13 pá 10.10.2008 Slavia Znojmo 4:1
13 pá 10.10.2008 Sparta Zlín 2:4
13 pá 10.10.2008 Kladno Litvínov 1:2p
13 pá 10.10.2008 Č.Budějovice Liberec 2:3
13 pá 10.10.2008 Ml. Boleslav K. Vary 4:3sn
13 pá 10.10.2008 Třinec Vítkovice 3:2p
13 čt 9.10.2008 Pardubice Plzeň 8:5
 
36 út 7.10.2008 K. Vary Třinec 3:4p
 
12 po 6.10.2008 Liberec Znojmo 4:1
12 po 6.10.2008 Plzeň Třinec 7:3
12 po 6.10.2008 Litvínov Pardubice 3:6
12 po 6.10.2008 Kladno Slavia 5:4sn
12 po 6.10.2008 Vítkovice Sparta 4:1
12 po 6.10.2008 Zlín Ml. Boleslav 5:2
12 ne 5.10.2008 K. Vary Č.Budějovice 3:2
 
11 pá 3.10.2008 Pardubice Zlín 4:2
11 pá 3.10.2008 Znojmo Plzeň 3:2
11 pá 3.10.2008 Kladno Vítkovice 2:3
11 pá 3.10.2008 Č.Budějovice Ml. Boleslav 2:4
11 pá 3.10.2008 Třinec Slavia 3:4p
11 čt 2.10.2008 Liberec Litvínov 5:6sn
11 čt 2.10.2008 Sparta K. Vary 3:0
 
10 út 30.9.2008 Liberec Slavia 2:3sn
10 út 30.9.2008 K. Vary Třinec 2:3p
10 út 30.9.2008 Plzeň Kladno 3:2
10 út 30.9.2008 Litvínov Znojmo 4:2
10 út 30.9.2008 Ml. Boleslav Sparta 1:2
10 út 30.9.2008 Vítkovice Pardubice 2:1
10 út 30.9.2008 Zlín Č.Budějovice 1:2p
 
9 ne 28.9.2008 Plzeň Liberec 4:3sn
9 ne 28.9.2008 Znojmo Vítkovice 4:5sn
9 ne 28.9.2008 Kladno K. Vary 4:6
9 ne 28.9.2008 Slavia Litvínov 1:3
9 ne 28.9.2008 Třinec Zlín 2:0
9 ne 28.9.2008 Pardubice Ml. Boleslav 5:0
9 ne 28.9.2008 Č.Budějovice Sparta 4:1
 
8 pá 26.9.2008 Slavia Plzeň 4:2
8 pá 26.9.2008 K. Vary Liberec 5:2
8 pá 26.9.2008 Č.Budějovice Třinec 6:2
8 pá 26.9.2008 Ml. Boleslav Znojmo 2:0
8 pá 26.9.2008 Vítkovice Litvínov 6:1
8 pá 26.9.2008 Zlín Kladno 4:2
8 čt 25.9.2008 Sparta Pardubice 5:4sn
 
7 út 23.9.2008 Slavia Zlín 6:2
7 út 23.9.2008 Litvínov Plzeň 2:4
7 út 23.9.2008 Znojmo K. Vary 1:3
7 út 23.9.2008 Kladno Sparta 1:4
7 út 23.9.2008 Liberec Vítkovice 0:4
7 út 23.9.2008 Třinec Ml. Boleslav 3:5
7 po 22.9.2008 Pardubice Č.Budějovice 2:1
 
6 ne 21.9.2008 Ml. Boleslav Litvínov 1:2p
6 ne 21.9.2008 K. Vary Slavia 2:3
6 ne 21.9.2008 Vítkovice Plzeň 4:1
6 ne 21.9.2008 Pardubice Třinec 5:4
6 ne 21.9.2008 Č.Budějovice Kladno 4:2
6 ne 21.9.2008 Sparta Znojmo 2:1
6 ne 21.9.2008 Zlín Liberec 6:3
 
5 pá 19.9.2008 Liberec Ml. Boleslav 4:2
5 pá 19.9.2008 Plzeň Č.Budějovice 9:4
5 pá 19.9.2008 Litvínov K. Vary 4:2
5 pá 19.9.2008 Znojmo Zlín 3:2sn
5 pá 19.9.2008 Kladno Pardubice 5:1
5 pá 19.9.2008 Třinec Sparta 2:4
5 čt 18.9.2008 Slavia Vítkovice 3:2p
 
4 út 16.9.2008 K. Vary Plzeň 0:3
4 út 16.9.2008 Slavia Sparta 2:1
4 út 16.9.2008 Č.Budějovice Litvínov 3:4sn
4 út 16.9.2008 Ml. Boleslav Kladno 1:2
4 út 16.9.2008 Třinec Liberec 1:2
4 út 16.9.2008 Zlín Vítkovice 4:3
 
3 ne 14.9.2008 Plzeň Sparta 6:4
3 ne 14.9.2008 Litvínov Zlín 3:1
3 ne 14.9.2008 Znojmo Č.Budějovice 2:3
3 ne 14.9.2008 Kladno Třinec 3:2p
3 ne 14.9.2008 Vítkovice K. Vary 1:2sn
3 ne 14.9.2008 Slavia Ml. Boleslav 5:4
3 ne 14.9.2008 Liberec Pardubice 1:4
 
2 pá 12.9.2008 Pardubice Slavia 3:4sn
2 pá 12.9.2008 Sparta Liberec 2:1sn
2 pá 12.9.2008 Č.Budějovice Vítkovice 3:5
2 pá 12.9.2008 Ml. Boleslav Plzeň 1:2
2 pá 12.9.2008 Kladno Znojmo 2:0
2 pá 12.9.2008 Třinec Litvínov 7:3
2 čt 11.9.2008 Zlín K. Vary 2:0
 
1 út 9.9.2008 Liberec Kladno 3:5
1 út 9.9.2008 K. Vary Pardubice 2:1
1 út 9.9.2008 Plzeň Zlín 6:2
1 út 9.9.2008 Litvínov Sparta 3:5
1 út 9.9.2008 Č.Budějovice Slavia 2:3
1 út 9.9.2008 Znojmo Třinec 6:3
1 út 9.9.2008 Vítkovice Ml. Boleslav 1:0

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
2:07x
2:115x
2:1pp2x
2:1sn5x
3:08x
3:111x
3:221x
3:2pp11x
3:2sn10x
4:03x
4:114x
4:221x
4:314x
4:3pp4x
4:3sn5x
5:05x
5:110x
5:29x
5:38x
5:45x
5:4pp3x
5:4sn7x
6:01x
6:18x
6:25x
6:33x
6:44x
6:51x
7:11x
7:22x
7:33x
7:41x
7:51x
8:51x
9:41x
0:11x
0:1pp1x
0:21x
0:33x
0:42x
0:51x
0:71x
1:211x
1:2pp5x
1:2sn3x
1:312x
1:43x
1:51x
1:62x
1:71x
2:311x
2:3pp4x
2:3sn10x
2:417x
2:53x
2:62x
3:44x
3:4pp3x
3:4sn8x
3:59x
3:61x
4:52x
4:5sn1x
4:63x
5:6pp1x
5:6sn2x
5:71x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Twitter
Facebook

Generální partner

ČSOB Pojišťovna

Hlavní partner arény

Tipsport arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
REPON
Pekařství Frydrych
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera
Fanshop Dynana Pardubice

Chcete být vidět?

Banner sponzoři