Aktuality ml. dorost

Letní příprava

čtvrtek 27.4.2017 — Úterý 2.5 2017 startuje letní příprava. Sraz 16.00 v šatně MD. Sportovní oblečení s sebou.

Letní příprava

Sociální program a Nadační cena Vladimíra Martince

úterý 28.3.2017

K aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Prezentace EDUCA

středa 23.11.2016

K aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Setkání klubu HC DYNAMO PARDUBICE

úterý 16.8.2016 — Vážení rodiče,

rádi bychom vás pozvali na společné setkání celého hokejového klubu HC Dynamo Pardubice - tedy všech hráčů mládežnických oddílů i hráčů "A týmu", rovněž i vedení a všech pracovníků hokejového klubu. Setkání se uskuteční v podobném aranžmá jako v loňském roce, tedy na severní tribuně Tipsport areny, a to v pondělí 29. srpna 2016 od 17.00 hodin.

Na tomto setkání vám klub představí nové posily A týmu, zveřejní patrony jednotlivých mládežnických kategorií a vyhlásí vítěze Nadační ceny Vladimíra Martince pod záštitou Nadace Lenky a Romana Šmidberských.

Věříme, že společně se svými dětmi, našimi hokejisty, pro které je účast povinná, toto pozvání přijmete.

Nominace - Liberec

středa 10.8.2016 — Nečas (Klas) - Jelínek, Odehnal, Matěcha, Nedelka, Pejzl, Obr, Secký, Voženílek - Koffer, Zeman, Šír - Rohlík, Antoníček, Brejcha - Tobiáš, Rouha, Lašák - Hledík, Kazda, Hebek

OMLUVA

pátek 29.4.2016 — Omluváme se, ještě nejsou sladěny adresy pro upozorňovací e-maily,takže nekorespondují s danými kategoriemi.Platí to co je na stránkách hcdynamo.cz v dané kategorii.Během dopoledne by to mělo být v pořádku.Ještě jednou se omlouváme

OMLUVA

pátek 29.4.2016

Dnešní trénink zrušen

pondělí 9.11.2015 — Pondělní večerní trénink (9. listopadu 2016) je zrušen.

Dnešní trénink zrušen

pondělí 9.11.2015 — Pondělní večerní trénink (9. listopadu 2016) je zrušen.

Další stránky
12>>