Všeobecná zdravotní pojišťovna Renomia Nemocnice Pardubického kraje
Vybrat sezónu

Junioři doma proti Liberci vybojovali výhru v prodloužení

čt 29.9.2016 | Robert Novotný

PARDUBICE — Pardubičtí junioři odehráli na domácím ledě první oficiální utkání pod novou kostkou a nejen ta byla svědkem nádherného boje. Mládežníci Dynama sice prohrávali ve třetí třetině 2:4, zápas ale dokázali strnout na svou stranu, do sirény vyrovnali a v prodloužení Dynamu výhru vystřelil Jakub Martinec. Celý článek

Mladší dorostenci prohráli se Slavií po samostatných nájezdech

ne 25.9.2016 | Robert Novotný

PARDUBICE — Mladší dorostenci Dynama svedli v neděli odpoledne velice vyrovnaný boj s pražskou Slávií, který nerozhodlo ani základních šedesát minut, ani pětiminutové prodloužení 3 na 3. V nájezdech odpověděl na první úspěšnou trefu Jakuba Janči pardubický Tomáš Zeman, ale ve třetí sérii rozhodl o vítězství Pražanů Tomáš Klapka. Celý článek

Junioři podlehli doma Mladé Boleslavi v prodloužení

so 24.9.2016 | Robert Novotný

PARDUBICE — Pardubičtí junioři svedli s mladoboleslavskými hokejisty velice vyrovnaný souboj. Ten muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém se štěstí přiklonilo na stranu Bruslařského klubu. Domácí se totiž nedokázali prosadit v přesilové hře, Martin Kaut trefil břevno a o vítězství Mladé Boleslavi posléze rozhodl Kroni Musliu. Celý článek

Starší dorostenci otočili duel v Havlíčkově Brodě

so 24.9.2016 | Jan Hrabal

HAVLÍČKŮV BROD — Ač dvakrát prohrávali, dokázali starší dorostenci Pardubic získat všechny body v havlíčkobrodské Kotlině. Po dvou brankách vstřelili Ondřej Matýs a Filip Koffer, další přesné zásahy přidali Matěj Blümel a Jakub Mert. Šestibodovým víkendem si tak svěřenci trenéra Michala Mikesky odcházejícího k A týmu upevnili pozici v postupové čtveřici. Celý článek

Junioři venku válí, vyhráli i v Českých Budějovicích

pá 23.9.2016 | Jan Hrabal

ČESKÉ BUDĚJOVICE — S jedenácti body ze dvanácti možných z venkovních utkání se mohou na úvod juniorské sezony mohou pochlubit pardubičtí mladíci. Východočeši získali další tři body po výhře v Českých Budějovicích 3:1. Dynamo poslali do vedení Martin Petrus a Filip Zadina, po snížení Motoru pečetil cenný zisk Miroslav Rohlík při power play domácích, které Pardubice v závěrečném dějství přestříleli 20:5. Celý článek

Starší dorostenci zničili na domácím ledě Písek 8:2

pá 23.9.2016 | Robert Novotný

PARDUBICE — Mládežnický hokejový víkend v pardubické Tipsport areně začal výborně. Starší dorostenci tahali v utkání s Pískem po většinu času za delší konec provazu, využili čtyři přesilové hry a potvrdili roli favorita, když svého soupeře z Jižních Čech porazili suverénním výsledkem 8:2. Celý článek

Mladší dorostenci doma rozstříleli Tábor 8:2

ne 18.9.2016 | Robert Novotný

PARDUBICE - Na led malé haly Tipsport areny zavítali mladší dorostenci Tábora, kteří si přijeli pro pořádný výprask. Mládežníci Dynama na jejich brankáře vyslali smrtelných 78 střel, Tomáš Nečas zaznamenal hattrick a konečný výsledek 8:2 znamenal zasloužené tři body pro pardubické dorostence. Celý článek

Starší dorostenci slibně rozehráli duel v Mladé Boleslavi, bohužel vezou jen bod

so 17.9.2016 | Vojtěch Drbohlav

MLADÁ BOLESLAV — 2:0 a 3:1 vedli pardubičtí mladíci ve ŠKO-ENERGO Aréně, nakonec se museli sklonit před obratem Středočechů, Dynamo získalo bod prohře 4:5 po samostatných nájezdech. Celý článek

Junioři nezvládli závěr a doma podlehli Spartě

so 17.9.2016 | Robert Novotný

PARDUBICE – Pardubičtí junioři sehráli na ledě malé haly Tipsport areny vyrovnaný souboj s pražskou Spartou. Na začátku vedli, poté dotáhli jednogólové manko, ale ve třetí třetině rozhodla sporná branka, po které už se mládežníci Dynama nedokázali do zápasu vrátit. Celý článek

Chybělo málo. Junioři v derby podlehli Hradci Králové v prodloužení

čt 15.9.2016 | Robert Novotný

PARDUBICE — Východočeské derby už si kromě obou dorosteneckých družstev odbyli také junioři Dynama. Ti se po dvou brankách v úvodu dokázali oklepat a vyrovnat dvěma trefami v oslabení. Po bezgólové druhé a třetí třetině ale následovalo prodloužení, v němž o své výhře rozhodl Mountfield HK. Celý článek