Všeobecná zdravotní pojišťovna Renomia Nemocnice Pardubického kraje
Vybrat sezónu

Starší dorostenci vezou z Karlových Varů bod

so 21.1.2017 | Jan Hrabal

KARLOVY VARY — Z víkendového tripu se starší dorostenci Dynama vrací se ziskem čtyř bodů. Po jasné výhře 6:0 v Chomutově nestačili 2:3 po samostatných nájezdech v Karlových Varech. Dynamo přitom vedlo na ledě Energie 2:0 po dvou minutách, trefili se Michal Pochobradský a Petr Antoníček. Střelecky aktivnější Východočeši dlouho drželi nadějný stav, ve třetí třetině ale Energie vyrovnala a v nájezdech získala druhý bod. Celý článek

Víkend venku za pět bodů! Junioři vyhráli v Kladně 5:2

KLADNO — Díky parádní první třetině, ve které nastříleli čtyři góly, zvítězili junioři Dynama na ledě Kladna. Dynamo vedlo po dvaceti minutách 4:0, ve druhé sice Rytíři dvěma trefami snížili, ale závěr si střelecky aktivnější Východočeši pohlídali. Po dvoubodové páteční výhře na Slavii urvali červenobílí plný zisk. Celý článek

Starší dorostenci vyhráli v Chomutově a jsou druzí

pá 20.1.2017 | Jan Hrabal

CHOMUTOV — I díky hattricku Ondřeje Matýse dokázali starší dorostenci zvítězit jasně 6:0 na ledě Pirátů. Po první třetině svítilo v SD Aréně bezbrankové skóre, pak ale Východočeši vstřelili dvakrát tři branky a rozhodli o svém vysokém vítězství. Dále se brankově prosadili Dominik Chára, Tomáš Zeman a Jiří Bucek. Všech dvaadvacet střel pochytal bezchybný Tomáš Vlk. Po tříbodovém vítězství pardubičtí mladíci na stříbrnou pozici v tabulce. Celý článek

Junioři srovnali dvoubrankové manko, vezou dva body z ledu Slavie

PRAHA — Výhru po samostatných nájezdech získali v dalším extraligovém utkání pardubičtí junioři. Dynamo prohrálo v Edenu o dvě branky, pak ale srovnali stav Denis Kusý a Dominik Dušek, na další vedení domácích odpověděl 190 sekund před koncem třetí třetiny Václav Zídek. Pětašedesát minut hry o vítězi nerozhodlo, vítěznou branku vstřelil, a to svou druhou v utkání, ve třetí sérii samostatných nájezdů Dominik Dušek. Celý článek

Mladší dorostenci dvakrát vedli nad Brnem, s Kometou nakonec prohráli 3:4

ne 15.1.2017 | Jan Hrabal

BRNO — Bez bodu odešli mladší dorostenci z utkání s brněnskou Kometou. Nad Jihomoravany vedli dvakrát o jednu branku, ve druhé třetině ale modrobílí rozhodli zápas ve svůj prospěch. Celý článek

Víkend za pět bodů. Junioři zdolali Piráty v nájezdech

so 14.1.2017 | Karel Málek

PARDUBICE — Výhru 3:2 v samostatných nájezdech si v dalším extraligovém utkání připsali junioři Dynama. Pardubice vedly po brankách Miroslava Rohlíka a Jakuba Hoskovce o dvě branky, Chomutov dokázal posléze srovnat. Pětašedesát minut hry vítěze nenašlo, rozhodly samostatné nájezdy a v nich parádní trefa Václava Zídka, kterou bravurními zákroky podepsal brankář Milan Klouček. Celý článek

Starší dorostenci si s chutí zastříleli, Zlín porazili 8:4

PARDUBICE — Po pátečním vysoké prohře s Oceláři dokázali starší dorostenci Dynama jasně zvítězit nad Zlínem a udrželi se v kontaktu s čelem extraligové tabulky. Dvěma brankami se v na góly bohatém duelu blýskli Ondřej Matýs a Michal Pochobradský, další přesné zásahy přidali Radek Šír, Michal Žouželka, Jan Oliva a Vít Rozlílek. Celý článek

Starším dorostencům uletěla druhá třetina, Ocelářům vysoko podlehli

pá 13.1.2017 | Adam Joska

PARDUBICE — Vysokou prohru 2:9 schytali starší dorostenci Dynama v pátečním souboji s Třincem. Zápas rozhodla prostřední část hry, ve které Slezané vstřelili sedm branek. Góly Dynama vsítili Dominik Chára a Ondřej Matýs. Celý článek

Junioři si vyšlápli na Litvínov, nadělili mu „bůra“

čt 12.1.2017 | Karel Málek, Jan Hrabal

PARDUBICE — Jasným výsledkem 5:0 smetli junioři Dynama celek Litvínova. Mladí Východočeši rozhodli o své výhře ve druhé třetině, kdy se trefili třikrát. Dvě branky Pardubic vstřelil Dominik Dušek, další přesné zásahy přidali Denis Kusý, Miroslav Rohlík a David Voženílek. Všech čtyřiatřicet střel soupeře pochytal brankář Milan Klouček a posílil své postavení mezi nejlepšími brankáři soutěže. Celý článek

Mladší dorostenci dorovnali dvoubrankové manko, z Liberce vezou bod

čt 12.1.2017 | Kryštof Rossmann, Jan Hrabal

LIBEREC — I když mladší dorostenci Dynama nerozehráli svůj další extraligový duel pod Ještědem nejlépe, nepřijeli domů s prázdnou. Východočeši sice prohrávali o dvě branky, zásluhou Ondřeje Tobiáše a Tomáše Jelínka vyrovnali. Druhý bod získali Bílí Tygři v samostatných nájezdech. Celý článek