Všeobecná zdravotní pojišťovna Renomia Nemocnice Pardubického kraje
Vybrat sezónu

Starší dorostenci ovládli bez ztráty bodu domácí turnaj!

so 20.8.2016 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Pochvala starším dorostencům, ti dokázali vyhrát domácí turnaj! V úvodním střetnutí Dynamo přehrálo Mountfield HK 3:1, hattrickem se blýskl Matěj Blümel. Ve druhém utkání Východočeši neinkasovali, tým Zlína přehráli 3:0. V neděli se Pardubákům podařilo otočit duel s Libercem z 0:2 na 4:2, odpoledne pak rozstřílet Spartu 7:1 a získali tak prvenství bez ztráty bodu! Celý článek

Junioři otočili zápas s Mladou Boleslaví

pá 19.8.2016 | (HoH)

PARDUBICE — V dalším přípravném utkání porazili junioři Dynama celek Mladé Boleslavi. Ač prohrávali 2:4, dokázali v poslední třetině a v prodloužení zápas otočit. Celý článek

Junioři Dynama nestačili na běloruskou dvacítku

pá 19.8.2016 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Prohru 0:2 si v dalším přípravném utkání připsali pardubičtí junioři, proti běloruské reprezentaci do dvaceti let se neprosadili. Celý článek

Připravenost starších dorostenců prověří domácí turnaj

čt 18.8.2016 | (HoH)

PARDUBICE — Na starší dorostence čeká kvalitní prověrka před startem mistrovské sezony. Hokejový klub Dynamo Pardubice pořádá tradiční domácí turnaj, kterého se vedle východočeského mužstva zúčastní také Liberec, Zlín, Sparta Praha a Hradec Králové. Patronem turnajového klání je Vladimír Martinec. Celý článek

Junioři skončili na domácím turnaji čtvrtí

so 13.8.2016 | Jan Hrabal

PARDUBICE — V Tipsport areně se konal již sedmnáctý ročník turnaje o Pohár primátora města Pardubic. Junioři Dynama v úvodu porazili Liberec 4:1, v odpoledním duelu nestačili na Poprad. V neděli již od 8.00 hodin ráno prohráli se Zlínem 1:2 po samostatných nájezdech, v souboji o třetí místo nestačili na Liberec, kterému podlehli 2:3. Primátorův pohár si odvezl Zlín, který ve finále porazil Poprad 4:1. Celý článek

Mladší dorostenci porazili Liberec

pá 12.8.2016 | (HoH)

PARDUBICE — Ve svém druhém přípravném utkání dokázali mladší dorostenci doma přehrát Liberec 3:0. Celý článek

První prohra v přípravě, junioři nestačili v Jihlavě

st 10.8.2016 | (HoH)

JIHLAVA — Generálka na domácí turnaj juniorům Dynama nevyšla, Pardubice bez několika hráčů základní sestavy prohrály v Jihlavě 0:5. Celý článek

Juniory čeká doma v přípravě na sezonu mezinárodní turnaj

PARDUBICE — Na juniory čeká kvalitní prověrka před startem mistrovské sezony. Hokejový klub Dynamo Pardubice pořádá tradiční domácí turnaj, kterého se vedle východočeského mužstva zúčastní také Liberec, Zlín a Poprad. Patronem 17. ročníku turnaje O pohár primátora města Pardubic je Vladimír Martinec. Celý článek

Starší dorostenci otočili odvetu v Havlíčkově Brodě

pá 5.8.2016 | (HoH)

HAVLÍČKŮV BROD — Také druhé přátelské utkání v přípravě novou sezonu se povedlo starším dorostencům vyhrát. Dynamo táhl za obratem v Havlíčkově Brodě čtyřbodový (1+3) Dominik Chára, kterému sekundovali dvoubrankoví střelci Jiří Bucek a Michal Pochobradský. Východočeši sice v závěrečném dějství prohrávali o tři branky, v základní hrací době ale dokázali srovnat a v penaltách, které hned následovaly, zvítězit. Celý článek

Junioři zvládli i druhý test, v Mladé Boleslavi vyhráli 3:0

čt 4.8.2016 | (HoH)

MLADÁ BOLESLAV — Po vítězné přestřelce v Olomouci dokázali junioři Dynama získat na svou stranu i druhý přípravný duel, na ledě Mladé Boleslavi zvítězili 3:0. V první třetině vstřelil vítěznou branku Matěj Štefka, výhru potvrdily zásahy Jakuba Planého a Miroslava Rohlíka v závěrečném dějství. Výraznou oporou Dynama byl brankář Milan Klouček, který pokryl všechny šance Středočechů. Celý článek