VIDEO: Jsme rádi, že jsme zápas otočili, řekl Tomáš Kaut

12.3.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Hokejisté Pardubic si mohli užít vítěznou radost, ve třetím kole play out vyhráli nad Karlovými Vary 5:3. Třetí branku Dynama vstřelil a na čtvrtou Filipu Zadinovi nahrál Tomáš Kaut. „Vyhráli jsme po dlouhé době, naposledy jsme za tři body doma vyhráli v listopadu s Vítkovicemi. Jsme rádi, že se to povedlo,“ nechal se slyšet po skončení utkání.

MILOŠ #HOLAŇ: „Omlouvám se všem fanouškům, že tým nepřišel na druhou děkovačku po vítězném utkání. Ihned po skončení zápasu jsem měl s hráči velmi důrazný kolektivní pohovor, chtěl jsem hned začerstva rozebrat naše nedostatky, tento mítink se časově natáhl. Všichni příznivci Dynama si zaslouží z naší strany veliké poděkování, příště se nic takového opakovat nebude.“

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Východočeši přitom hned na začátku duelu s Energií prohrávali o dvě branky. „Na stav 0:2 jsme bohužel zvyklí, nepoložil nás ale. O to více si vážíme výhry nad Karlovými Vary, že jsme zápas otočili. Hodně nás nakopla využitá přesilovka a branka Petra Sýkory na 1:2,“ pokračoval pardubický útočník.

Tomáš Kaut neopomněl poděkovat příznivcům Dynama, do Tipsport areny jich přišlo přes tři tisíce. „Pardubičtí fanoušci dokazují svou podporou, že patří k nejlepším. Kdyby v Brně nebo Hradci Králové prožívali to, co naši, tak by v takovém počtu určitě nechodily takové návštěvy jako u nás,“ řekl pro klubový YouTube kanál.

REPON
Pekařství Frydrych