Prohlášení HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s.

8.8.2017 | HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s.

PARDUBICE — V úterý 8. srpna 2017 se uskutečnilo jednání valné hromady společnosti HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s., které se zúčastnili všichni akcionáři společnosti. Všichni akcionáři vyjádřili svým hlasováním jasné stanovisko o pokračování fungování společnosti.

Akcionáři schválili plán stabilizačních kroků vedoucích k ozdravení společnosti:

• HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s. a Rozvojový fond Pardubice, a.s. naleznou vyváženou smluvní shodu na snížení cen za pronájem ledové plochy tak, aby jejich výše byla srovnatelná s ostatními městy v nejbližším okolí.
  • HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s. a Rozvojový fond Pardubice, a.s. naleznou vyváženou smluvní shodu na změně obchodních podmínek provozu cateringu při hokejových utkáních tak, aby hokejový klub měl procentuální podíl z tržeb.
  • HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a.s. a Rozvojový fond Pardubice, a.s. vstoupí v jednání o zařazení skyboxu Rozvojového fondu Pardubice, a.s. a primátorské lóže do režimu nájemní smlouvy s hokejovým klubem s cílem vhodně zvýšit potenciál tržeb klubu.
  • Statutární město Pardubice je na základě žádosti hokejového klubu ze dne 14. března 2017 připraveno v rámci změny rozpočtu města na rok 2017 schválit navýšení dotační podpory na činnost střediska mládeže hokejového klubu o 2 miliony korun, tedy na úroveň platnou v sezoně 2011/2012.
  • Statutární město Pardubice je připraveno uzavřít novou rámcovou reklamní smlouvu (na období 2 let a 3 let opce) s cenou plnění 4 miliony korun, tedy jako za cenu současnou. Důvodem návrhu je ukončení současné rámcové reklamní smlouvy k 31. prosince 2017.
  • Akcionáři schválili záměr navýšení základního kapitálu společnosti až do výše 10 milionů korun.
  • Akcionáři schválili záměr prodeje majetkového podílu v Champions Hockey League, a to z důvodu hledat finanční zdroje na posílení stavu likvidních oběžných aktiv.
  • Akcionáři věří, že přijatá opatření budou dostatečná ke stabilizaci ekonomického fungování společnosti.

V Pardubicích dne 8. srpna 2017

Ing. Martin Charvát