Středeční utkání se Slovanem Bratislava je vyprodané!

16.7.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Ač venkovní teploty vybízí k návštěvě koupaliště, fanoušci Dynama vyhlíží středu a čtvrtek, kdy se pardubičtí hokejisté střetnou v atraktivním souboji s nejslavnějším slovenským klubem – Slovanem Bratislava. Na středeční utkání jsou vstupenky vyprodány, na čtvrteční od 12.00 hodin jsou stále k dispozici.

Majitelé permanentek mají na oba zápasy vstup zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě malé haly, kde se oba duely odehrají, si musí vyzvednout vstupenky na pokladnách Tipsport areny v předprodeji, stačí se prokázat poukazem na extraligovou permanentku pro příští sezonu. Jednotná cena vstupenek pro ostatní fanoušky činí 100 korun.

Vedení Dynama si dovoluje fanoušky požádat o pochopení se změnou režimu prodeje vstupenek na obě přípravná utkání a o jejich včasný nákup v předprodeji dle pokladních dob. Vzhledem k atraktivitě souboje s mužstvem trenéra Miloše Říhy, kde hraje i bývalý pardubický útočník Jan Buchtele, se dá očekávat, že zájem fanoušků překročí kapacitní možnosti malé haly. Předprodej lístků přes aplikaci ONLINE VSTUPENKY není pro toto dvojutkání realizován.

Ceny vstupenek na přípravná utkání se Slovanem Bratislava

• Datum a čas: středa 19. července od 19.00 hodin a čtvrtek 20. července od 12.00 hodin
  • Místo: malá hala Tipsport areny
Druh Cena
Majitelé permanentek na sezonu 2017/2018 zdarma *)
Jednotné vstupné 100 korun
*) Vzhledem k omezené kapacitě malé haly si fanoušci musí vyzvednout na pokladnách Tipsport areny vstupenku zdarma, a to oproti poukazu na permanentku pro sezonu 2017/2018.

Otevírací doby pokladen Tipsport areny

Den a datum Otevírací doba