Plyšákové utkání: přijďte fandit a obdarujte děti!

7.12.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Již potřetí Dynamo uspořádá extraligový zápas, jehož hlavním mimosportovním cílem je pomoci dětem. Plyšákové utkání se koná v tento pátek 8. prosince 2017 od 18.00 hodin, kdy Pardubice rozehrají duel s Chomutovem.

Dynamo vyzývá fanoušky, aby přinesli plyšové hračky a počkali na první vstřelený gól Pardubic. Po něm jimi zaházejte ledovou plochu. Klub zajistí rychlé sklizení těchto hraček a v dalších dnech a týdnech je rozveze do sociálních zařízení, kde udělají dětem radost.

V případě, že Pardubice nevstřelí v prvních dvou třetinách branku, moderátor zápasu vyzve fanoušky, aby plyšové hračky případně naházeli během první komerční přestávky ve třetí dvacetiminutovky, pokud do té doby bude domácí konto bezgólové.