O barážový duel s Duklou panuje mezi fandy rekordní zájem

20.4.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dynamo čeká v neděli 23. dubna 2017 poslední extraligové utkání letošní sezony. Vzhledem k obrovské vyrovnanosti baráže může právě zápas s Jihlavou rozhodnout o výsledku celé prolínací soutěže. Pardubické hokejisty zaplněná Tipsport arena, vstupenky k sezení byly v předprodeji již vyprodány, k dispozici jsou lístky k stání na Jižní tribunu. Pozor, oproti původnímu rozpisu začne toto utkání z důvodu zachování regulérnosti závěru baráže již v 16.00 hodin.

Aukce retro dresů Dynama

HC Dynamo Pardubice

Rozpis otevíracích dob pokladen Tipsport areny

• Pátek 21. dubna 2017:
    9.00–12.00 hodin a 13.00–17.00 hodin
  • Sobota 22. dubna 2017:
    9.00–15.00 hodin
  • Neděle 23. dubna 2017:
    9.00–12.00 a 13.00–16.00 hodin

Návštěvy na barážová utkání v Tipsport areně

• 1. kolo, úterý 28. března 2017, HC Dynamo Pardubice – ČEZ Motor České Budějovice:
    10 045 diváků
  • 4. kolo, úterý 4. dubna 2017, HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary:
    8003 diváků
  • 6. kolo, neděle 9. dubna 2017, HC Dynamo Pardubice – HC Dukla Jihlava:
    10 194 diváků (vyprodáno)
  • 7. kolo, úterý 11. dubna 2017, HC Dynamo Pardubice – ČEZ Motor České Budějovice:
    9101 diváků
  • 10. kolo, úterý 11. dubna 2017, HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary:
    9299 diváků

Fanoušci pardubického hokeje nenechávají Dynamo v baráži ve štychu. Hojně svůj tým podporují i mimo Tipsport arenu na výjezdech, ten největší Dynamo fans uspořádali do Jihlavy, kde Pardubicím minulý týden fandilo zhruba pět set fanoušků. „Klobouk dolů před vámi. Skvěle nás podporujete – jste na naší straně. Děkujeme!“ řekl kapitán Tomáš Rolinek. Zaplněné byly sektory pro fanoušky hostí v Karlových Varech i Českých Budějovicích.

Pardubice si s velkým náskokem udržují pozici nejnavštěvovanějšího týmu v baráži, dosavadních pět domácích utkání navštívilo dohromady 46 642 fanoušků, tedy průměrně 9328 na jeden zápas. Při utkání s Duklou Jihlava byla vyčerpána maximální kapacita Tipsport areny.

Dle všeho bude vyprodaný i poslední zápas baráže v tuto neděli. Vstupenky k sezení v ceně 100 korun již byly fanoušky rozebrány, posledních zhruba pět set lístků k stání za 50 korun bude v pátek od 9.00 hodin k dispozici na pokladnách Tipsport areny.

Při srovnání vývoje předprodeje panuje mezi fanoušky o toto utkání ještě větší zájem než před dvěma týdny, kdy duel s Duklou byl vyprodaný a sledovalo jej 10 194 diváků.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),