Klub ocenil nejlepší žáky s výborným prospěchem

14.2.2015 | (HoH)

PARDUBICE — Sportovní ředitel mládeže HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Pavel Rohlík, hlavní trenér sportovních tříd Miroslav Bažant a ředitel Základní školy Bratranců Veverkových Leoš Šebela ocenili nejúspěšnější hokejisty sportovních tříd s výborným prospěchem.

„Z každé třídy jsme vybrali hráče, který měl v prvním pololetí školního roku 2014/2015 prospěch s vyznamenáním a zároveň podal vynikající výkony na ledě. Dbáme na skloubení tréninkového procesu se vzděláváním. Jsme rádi, že jsme mohli vybrat naše hráče s výborným prospěchem,“ uvedl Pavel Rohlík.

Ocenění získali Filip Koffer, Josef Kubíček, Adam Nedelka a Vojtěch Tvrdík.

Každý žák obdržel novou značkovou hokejku s dárkovou taškou, ve které nalezli knihu o historii pardubického hokeje a hokejový kalendář pro rok 2015. „Cílem školy ani klubu není vychovat pouze budoucí špičkové sportovce, ale dbát také na solidní školní prospěch a vypěstovat v žácích žádoucí morálně-volní vlastnosti,“ doplnil jej Leoš Šebela.