Fanoušci byli šestým hráčem, děkoval Ján Sýkora za podporu

3.3.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Dva body si z posledního utkání základní části letošní extraligové sezony odnesli pardubičtí hokejisté, Litvínov zdolali 4:3 v prodloužení. Dvě branky Dynama vstřelil Ján Sýkora.

„Máme radost, že jsme vyhráli. Byl to podle mě pěkný zápas, hráli jsme dobře, jezdily nám nohy, vycházely nám kombinace. Věřím, že na tento výkon navážíme i v dalších utkáních,“ řekl po skončení utkání pardubický forvard, který byl vyhlášen nejlepším hráčem duelu s Vervou.

„Fanoušci byli vynikající – podporovali nás celý zápas, oni jsou naším šestým hráčem. Sice byla aréna zaplněná z poloviny, tak nás podporovali, dávali nám síly do noh. Dařilo se nám, fandové nám pomohli, všichni jsme si mohli pak užít vítězný večer,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

REPON
Pekařství Frydrych