Brno nás předčilo ve všem, přiznal Petr Sýkora

4.2.2018 | Jan Hrabal

BRNO — Těsnou prohru 1:2 si v utkání 47. kola Tipsport extraligy připsali hokejisté Dynama. V Brně sice otevřeli skóre po Trončinského trefě, po dvojím inkasování ale nenašli odpověď pro aktivně hrající Kometě. „Vedli jsme 1:0, to bylo slušné, ale Ondřej Kacetl měl asi čtyřicet zásahů po dvou třetinách, on nás držel ve hře. Patří mu obrovský dík, do poslední chvíle jsme díky němu byli v šanci,“ řekl po skončení utkání útočník Petr Sýkora.

„Je obrovská škoda, že jsme nevyužili přesilovku pět na tři, protože byla dlouhá a měla by se proměňovat. Na druhou stranu nás Brno předčilo ve všem, přestříleli nás, dostávali nás pod tlak, nepodali jsme dobrý výkon. Snažíme se hrát každý zápas naplno a sbírat body, kde to jde. Z Brna si nevezeme žádný – spokojeni nejsme,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.