Ať jsou naše děkovačky častější, přeje si Marek Trončinský

19.03.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Druhou domácí výhru přidali v play out hokejisté Pardubic, Východočeši zdolali Zlín, který nastoupil i s hráči širšího kádru, 3:2 v prodloužení. Branku Tomáši Rolinkovi připravil obránce Marek Trončinský.

ONLINE VSTUPENKY

„Ač jsme získali pouze dva body, jsme za ně rádi. Mohli jsme si zakřičet s fanoušky i v kabině. Doufám, že to bude častěji… Musíme to urvat!“ řekl po utkání pardubický zadák.

„Hrajeme pro sebe, abychom získali alespoň trochu pohody. Říkáme si to delší dobu, ale zatím to nepřichází. V kabině jsme si řekli, že to musíme otočit a vyhrát. Útočníci po nich šli, naše hra měla potřebný drajv,“ pokračoval důrazný obránce Dynama.

Oba týmy si v prodloužení vyzkoušely přesilovku, po té zlínské, když za hákování byl vyloučen právě odchovanec Ústí nad Labem, vstřelili červenobílí rozdílový gól. „Ještě se mi nestalo, abych z trestné mohl ujet. Byl jsem čerstvý, doufal jsem, že získám puk, další vyplynulo ze hry, že jsem objel bránu a přihrál na vítěznou branku,“ pokračoval pro klubový YouTube kanál.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

Související články
Twitter
Facebook

Hlavní partner arény

ČSOB Pojišťovna arena

Partneři

Město Pardubice
Chládek a Tintěra
go4games
Lumius
Westminster Unternehmensgruppe
Autocentrum Barth
Léčebné lázně Bohdaneč
Střída Sport
Reklamní banner
KAS
 
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH
Fanshop Dynana Pardubice
Autocentrum BARTH
Autocentrum BARTH

Partneři mládežnického hokeje

RENOMIA
Edera

Chcete být vidět?

Banner sponzoři