Miloš Holaň: Hráči jsou pro mě za celou sezonu hrdinové!

26.3.2018 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Přestože jeho tým prohrál poslední zápas sezony vysoko 1:8, hodnotil celý ročník jako velmi povedený. Hlavní trenér Miloš Holaň přiznal, že jeho tým nezvládl klíčový čtvrtfinálový duel, to ale nemůže výrazně proměnit pozitivní hodnocení 68. pardubické sezony v nejvyšší soutěži v řadě.

„Sportovně musím pogratulovat Třinci, jak zvládl sedmý zápas. Domácí prostředí hrálo velkou roli. I když to pro nás dnes nebylo zpočátku špatné, herně to nebylo ono. Asi na hráče dolehla tíha zodpovědnosti, možná nezkušenost. S prvním gólem, který dal Třinec, se nám všechno totálně rozsypalo. Ale nebudu nikoho hanit. Prohráli jsme sérii a chtěl bych hráčům poděkovat, pro mě to jsou hrdinové. Určitě by na nás nikdo nevsadil, že budeme hrát s Třincem sedm zápasů,“ řekl pro klubový YouTube kanál.

Půl hodiny po sezoně, Werk arena potemnělá a Vy jste vydrželi na svých místech, abyste nás ještě jednou vyvolali. DĚKUJEME, že i Vy jste pomohli k tomu, abychom my všichni na 68. nepřetržitý rok v @telh_cz nezapomněli! #TRIvPCE

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),