15.9.2017
Karel Málek

Starší dorost si připsal proti Motoru první výhru v sezoně

PARDUBICE — Východočechům se povedl vstup do utkání, když hned ve 2. minutě otevřel skóre trefou v přesilovce Filip Koffer. Českým Budějovicím se podařilo srovnat, ještě v 1. třetině ale vrátil vedení na stranu Dynama Dominik Chára. V poslední minutě druhé periody svou druhou brankou Koffer pojistil vedení domácích, kteří po výhře mohli slavit zisk prvních tří bodů.

NOEN extraliga staršího dorostu, 3. kolo, pátek 15.9.2017, Tipsport arena

České Budějovice

3:1
2:1, 1:0, 0:0
Branky a nahrávky: 1:44 Koffer (Oliva, Rozlílek), 16:25 Chára (Koffer), 39:19 Rozlílek (Koffer) – 9:55 Krcho (Vaculík). Rozhodčí: Doležal – Urubčík, Vepřovský. Vyloučení: 3:5, navíc Chára (Pardubice) 10 minut osobní trest za nesportovní chování. Využití2:0. Diváci: 80. Střely na branku: 30:25. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 3:1.
Dynamo Pardubice: Nečas – Blažej, Dubovčí, Hybeš, Jelínek, Leder, Oliva, Secký – Antoníček, Bucek, Chára, Koffer, Kostka, Poul, Rohlík, Rozlílek, Šír, Tobiáš, Trejbal, Zeman
České Budějovice: Svoboda – Čížek A., Hubata, Kubíček, Pánek, Šafář, Škola, Vávra – Čížek J., Egert, Grossmann, Holý, Hrubec, Krcho, Masopust, Novák, Petřík, Řezáč, Silný, Tisoň, Vaculík