Na Spartu se každý chce vytáhnout, vyhlíží páteční duel Tomáš Rolinek

7.9.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — Již 248. vzájemné utkání sehrají hokejisté Dynama Pardubice a Sparty Praha. Červenobílé povede do tradičního souboje dvou největších hokejových rivalů kapitán Tomáš Rolinek. „Všichni jsme rádi, že přípravné období je za námi a že začíná nová sezona. Je fajn, že ji odstartujeme hned soubojem se Spartou Praha, na kterou se každý chce vytáhnout. Věřím, že první zápas zvládneme a že nám vše bude klapat od prvního utkání,“ říká zkušený útočník.

Pardubice podle všeho požene solidně zaplněná Tipsport arena. „Permanentku mám i já, koupil jsem si ji, klubu jsem tak přispěl. Doufám, že ji nebudu pro sebe potřebovat do hlediště, ale že budu nápomocen týmu na ledě,“ pokračuje pro klubový YouTube kanál.

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

REPON