Dynamo prohlubuje spolupráci s Chrudimí

1.9.2017 | HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE a. s. a HC CHRUDIM z. s.

PARDUBICE — Dynamo zintenzivnilo spolupráci s HC Chrudim. Do této doby oba kluby spolupracovaly především na úrovni ligového mladšího dorostu s tím, že společný tým v této kategorii působil v Chrudimi.

Vzájemná spolupráce byla prohloubena do úrovně sportovních tříd, tedy druhého stupně základní školy. Ve spolupráci obou klubů se podařilo přihlásit HC Chrudim do Ligy starších a mladších žáků. Tímto způsobem se podařilo vytvořit další dva ročníky v HC Chrudim a s tím související přechod na stejný systém jako v HC Dynamo Pardubice.

Tímto způsobem se rozšířila myšlenka společného rozvoje a výchovy mladých hráčů v HC Chrudim, která reflektuje na narůstající počet dětí a zájemců o lední hokej v regionu.  Takto se i rozšiřuje povědomí o ledním hokeji v Pardubickém kraji a utváří se návaznost mezi přechodem z Ligy starších žáků HC Chrudim do extraligy mladšího dorostu v HC Dynamo Pardubice, kde je možný další rozvoj talentovaných hráčů z obou klubů.