Chcete pomoci Eričce? Vydražte si fotbalové artefakty

21.6.2017 | Jan Hrabal

PARDUBICE — V minulém týdnu se podařilo Tomáši Rolinkovi vybrat přes 133 tisíc na konto Krůčky pro Eričku. Tím ale podpora malé holčičce, která si ji zaslouží, nekončí. Přispět můžete i vy: kapitán Dynama pořádá elektronickou aukci kompletních dresů z tohoto zápasu, získat můžete i dva míče! Aukce na www.sportovniaukce.cz trvá do čtvrtka 20. července 2017. Informace o fotbalovém utkání naleznete v tomto článku.

PŘÍMÝ VSTUP DO AUKCE

Vyvolávací cena každé položky je 1000 korun. „Uspořádáním fotbalového utkání nic nekončí, naše podpora malé Eričce nadále pokračuje. Aukce plynule navazuje na tento zápas, fanoušci si mohou vydražit dresy s kraťasy a stulpnami dohromady, dále pak speciální fanouškovský dres od Dynamo FANS a oba balony, se kterými jsme hráli,“ uvedl Tomáš Rolinek.

Každý hráč Dynama i Sparty podepsal svůj hraný dres, dále z obou mužstev jdou do dražby dresy s číslem čtyři se jménem Eričky. Ty podepsali všichni hráči daného týmu, stejně jak i hrané balony z obou poločasů. Speciální položkou je dres Dynamo FANS s číslem jedna, který v závěru minulé sezony navlékli fanoušci Pardubic na sochu Jana Kašpara.

„Veškeré získané finanční prostředky z této aukce, z níž provozovateli neplyne žádná provize, věnujeme na konto Krůčky pro Eričku. Budeme vděčni za každého fanouška, který se této dražby zúčastní,“ doplnil kapitán pardubických hokejistů.

DĚKUJEME VÁM! Máme obrovskou radost, že jsme hlavně díky Vám vybrali pro @kruckyproericku 1⃣3⃣3⃣ 4⃣3⃣4⃣ korun! Krátké promo video z fotbalového utkání naleznete na YouTube kanálu Dynama, reportáž na webu www.hcdynamo.cz, fotogalerii na Google plus nebo Facebooku!

Příspěvek sdílený HC Dynamo Pardubice (@hcpce),

REPON