14.11.2011

Junioři vydřeli nad Slavií dva body

PARDUBICE — Pardubičtí junioři dokázali v předehrávce 18. Kola NOEN extraligy juniorů porazit doma Slavii Praha 3:2 v prodloužení. Pod výhru se podepsal zejména Petr Vlček, který nejprve první brankou poslal Pardubice do vedení, aby v prodloužení rozhodl napínavý zápas.

Extraliga juniorů, 18. kolo, pondělí 14.11.2011, ČEZ Arena Pardubice

Slavia Praha

3:2p
1:0, 0:0, 1:2 – 1:0
Branky a nahrávky: 6:58 Vlček (Zrůst, Stoklasa), 49:42 Hemský (Havlík, Starý), 61:54 Vlček (Beneš) – 40:50 Kejdana (Mavrojanidis), 42:03 Ptáčník (Žvatora). Rozhodčí: Wagner – Daněk, Hanzlík. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Diváci: 70. Střely na branku: 34:37. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
Dynamo Pardubice: Horáček – Beneš, Červený, L. Havlík, Starý, Škvor, Vondráček – Březina, Hemský, Chmelař, Křečan, J. Moučka, Poulíček, Půhoný, Stoklasa, Šťastný, Veselý, Vlček, Zrůst.
Slavia Praha: Mouček – Barák, Jeník, Knot, Růžička, Semrád, Šteiner, Vítek, Žvatora – Havelka, Hejna, Kejdana, Kotyra, Krupička, Mavrojanidis, Moravec, Müller, Ptáčník, Ryzák, Suchánek, Tomek.