27.01.2011
(HoH)

Tým Eatonu zdolal výběr České televize

PARDUBICE — Zajímavý exhibiční zápas sehrál Eaton team s celkem České televize. Po vyrovnaném utkání se z celkového vítězství radoval pardubický celek.

První třetina nenabídla žádnou gólovou podívanou, největší šanci měl asi David Pospíšil v 11. minutě, kdy se dostal do samostatného úniku. Janeckého nahrávku však v gólovou nepřetavil. O chvíli později zazvonila dokonce tyčka, tu trefil Vladimír Pitter.

Vladimír Martinec vybídl na začátku druhé třetiny ke skórování Vladimíra Beneše, hosté z České televize pak ale po devíti minutách hry vyrovnali. Trefil se Otakar Janecký ze samostatného úniku.

O chvíli později dostal Miroslav Novotný z pardubického klubu domácí celek do vedení, pak promarnil pardubický Sasín trestné střílení po předchozím faulu hosta z České televize.

V závěru druhé třetiny vstřelil Nikola Langer rozdílový gól, na 4:1 zvýšil Vladimír Beneš po bravurní Martincově přihrávce. Poslední slovo měl Robert Záruba z České televize, ale ten jen mírnil konečnou porážku.

EATON TEAM – ČESKÁ TELEVIZE 4:2 (0:0, 2:1, 2:1).
Branky a nahrávky: 15:53 Beneš (Martinec), 26:15 Novotný (Lorenz), 33:12 Langer, 36:43 Beneš (Martinec) – 24:24 Janecký (Hölzel), 37:08 Záruba (Látal). Fauly: 1:2. Bez využití. Diváci: 500. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1, 4:2.