7.1.2011
(HoH)

Starší dorostenci nestačili doma na Třinec

PARDUBICE — Pokažený závěr stál zápas starším dorostencům HC Eaton Pardubice. Ti sice dobře rozehráli svůj duel s Třincem, nakonec ale se Slezany doma i díky třetí třetinu, kde třikrát inkasovali, 3:6 prohráli.

Extraliga staršího dorostu, 33. kolo, pátek 7.1.2011, ČEZ Arena Pardubice

3:6
1:0, 2:3, 0:3
Branky a nahrávky Pardubic: 9:16 Moravec (Mejtský), 22:02 Zelinger (Divecký, Mejtský), 31:38 Poulíček (Mládek, Řezníček) – 28:38 Vrabel (Hájek, Matuš), 30:18 Samek, 37:26 Franek (Samek), 42:15 Hájek, 52:27 Matuš (Vrabel, Jaroš), 57:16 Kofroň (Cienciala). Rozhodčí: Stolín – Lučan, Svoboda. Vyloučení: 3:5, navíc Repe (Třinec) 5 minut a osobní trest do konce utkání. Využití: 2:0. Diváci: 60. Střely na branku: 26:28. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 3:2, 3:6.
Dynamo Pardubice: Bernart – Pištora, Petira, Mládek, Pilný, Voženílek, Divecký, Kubín, Fridrich – Schneider, Chmelař, Vachutka – Poulíček, Bureš, Řezníček – Moravec, Mejtský, Zelinger – Havel, Chvojka, Pipek.
Oceláři Třinec: Chvostek – Běhal, Jonáš, Kurzok, Pisarik, Repe, Štencel, Valíček – Chvostek, Cienciala, Franek, Hájek, Ižacký, Jaroš, Kofroň, Matěj, Matuš, Ohera, Pargáč, Samek, Slovák, Vrabel.