31.3.2010
(HoH)

Starší dorost podlehl Slavii

PROSTĚJOV — Výborné třetí místo vybojovali starší dorostenci HC Eaton Pardubice na finálovém turnaji. Východočeši v souboji o zlato podlehli pražské Slavii 1:6, když jediný gól vsítil Tomáš Nosek. Fanoušci budou moci ocenit bronzový tým během víkendového semifinále s Libercem.

Extraliga staršího dorostu, FIN3, středa 31.3.2010, Zimní stadion Prostějov

Slavia Praha

6:1
0:1, 5:0, 1:0
Branky a nahrávky: 23:38 Moravec (Knot), 31:18 Nedomlel (Steiner, Müller), 32:35 Jaškin (Moravec), 38:13 Müller, 39:44 Jaškin (Semrád), 57:24 Semrád (Knot) – 12:55 Nosek (Půhoný, Havlík). Rozhodčí: Pešina – Bryška, Novotný. Vyloučení: 15:12, navíc Hertl 5 minut a osobní trest do konce utkání, Jaškin, Tomek 10 minut osobní trest – hráčská lavice a Zrůst trest ve hře, Hemský 5 minut a osobní trest do konce utkání, Nosek 10 minut osobní trest a osobní trest do konce utkání. Využití: 3:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 120. Střely na branku: 31:40. Průběh utkání: 0:1, 6:1.
Slavia Praha: Mouček – Šteiner, Knot, Nedomlel, Moravanský, Novák, Kadlec, Hellar, Kotyra, Jaškin, Nejezchleb, Moravec, Müller, Tomek, Cikánek, Hlinka, Herlt, Semerád, Krejčí, Jeník.
Dynamo Pardubice: Langhamer – Škvor, Žemlička, Havlík, Lenoch, Rychlík, Starý, Beneš, Vožnílek – Vachutka, Šťastný, Březina, P. Moučka, Zrůst, Chlupáč, Nosek, Tomín, Vlček, Hemský, Půhoný, J. Moučka.