Pardubické naděje skončily druhé na domácím turnaji
PARDUBICE — Hokejisté 3. tříd HC Eaton Pardubice obsadili pěkné druhé místo na turnaji „O perníkovou chaloupku města Pardubic“, který o víkendu hostila pardubická ČEZ Arena. Oba týmy malých „Pardubáků“ získaly stříbrné medaile.
Skupina A
HC Eaton Pardubice – HC Tábor 8:0.
Branky Pardubic: Kulhánek 4, Koffer 2, Pejzl, Obr.
HC Eaton Pardubice – HC Chrudim 13:5.
Branky Pardubic: Kulhánek 3, Matěcha 2, Kazda 2, Vltavský 2, Pejzl, Zeman, Obr, Tomín.
HC Eaton Pardubice – HC Jablonec nad Nisou 16:4.
Branky Pardubic: Kulhánek 4, Zeman 4, Obr 4, Kazda 2, Tomín, Matěcha.
HC Eaton Pardubice – HC VCES Hradec Králové 2:11.
Branky Pardubic: Koffer, Vltavský.
HC Eaton Pardubice – HC Trutnov 6:6.
Branky Pardubic: Zeman 2, Obr, Kulhánek, Matěcha, Kazda.
HC Eaton Pardubice: Jonáš Klas – Tomáš Zeman, Filip Koffer, David Matěcha, Tomáš Kulhánek, Martin Vltavský, Viktor Kazda, Oliver Obr, Lukáš Kroužel, Daniel Tomín, Dominik Pejzl.
Nejlepší brankář: Štěpán Baroň (HC Tábor). Nejlepší obránce: David Matěcha (HC Eaton Pardubice). Nejlepší útočník: Petr Poppel (HC VCES Hradec Králové). Nejužitečnější hráč: Tomáš Tichý (HC Chrudim).
Celkové pořadí skupiny A:
- HC VCES Hradec Králové
- HC Eaton Pardubice
- HC Trutnov
- HC Chrudim
- HC Tábor
- HC Jablonec nad Nisou
Skupina B
HC Eaton Pardubice – HC Tábor 11:3.
Branky Pardubic: Svoboda 4, Dymák 3, Václavek, Vak, Lemberk, Kubelka.
HC Eaton Pardubice – HC Chrudim 8:4.
Branky Pardubic: Václavek 3, Dymák 2, Svoboda, Lemberk, Vak.
HC Eaton Pardubice – HC Jablonec nad Nisou 4:0.
Branky Pardubic: Svoboda, Sedlák, Vak, Václavek.
HC Eaton Pardubice – HC VCES Hradec Králové 10:1.
Branky Pardubic: Dymák 4, Václavek 3, Lemberk, Sedlák, Svoboda.
HC Eaton Pardubice – HC Trutnov 3:4.
Branky Pardubic: Dymák, Václavek, Svoboda.
HC Eaton Pardubice: Adam Růžička – Adam Svoboda, David Dymák, Jakub Lemberk, Mikuláš Sedlák, Vojtěch Voženílek, Daniel Václavek, David Janecký, Tobiáš Vak, Martin Janda, Jan Bednář.
Nejlepší brankář: Jan Král (HC Jablonec nad Nisou). Nejlepší obránce: Vojtěch Voženílek (HC Eaton Pardubice). Nejlepší útočník: Václav Minařík (HC Trutnov). Nejužitečnější hráč: Pavel Berka (HC Tábor).
Celkové pořadí skupiny B:
- HC Trutnov
- HC Eaton Pardubice
- HC Tábor
- HC Jablonec nad Nisou
- HC VCES Hradec Králové
- HC Chrudim