14.11.2008
(HoH)

Dorostenci protrhli šňůru porážek, doma vyhráli nad Šumperkem

PARDUBICE — Po čtyřech prohrách ochutnali extraligoví dorostenci HC Pardubice vítězství. V dnešním utkání 19. kola své soutěže doma porazili Šumperk 4:1.

Extraliga dorostu, 19. kolo, pátek 14.11.2008, ČEZ Arena Pardubice

Šumperk

4:1
1:1, 1:0, 2:0
Branky a nahrávky: 0:54 Nosek (Beneš), 32:50 Vlček (Wasserbauer, Nosek), 40:56 Wasserbauer (Nosek, Moučka), 56:41 Wasserbauer (Tomín, Vlček) – 6:19 Drtil (Prokopec, Vachutka). Rozhodčí: Hrubý – Čížek, Prchal. Vyloučení: 6:10, navíc Starý (Pardubice) 10 minut osobní trest. Využití: 0:1. Diváci: 60. Střely na branku: 34:20. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 4:1.
Dynamo Pardubice: Štrof (15. Langhammer) – Beneš, Chaloupka, Lenoch, Rychlík, Starý, Škvor, Žemlička – Březina, Moučka, Nosek, Procházka, Půhoný, Světlík, Tomín, Vlček, Wasserbauer, Zrůst.
Šumperk: Zelenka – Drábek, Feledík, Fořt, Geweise, Kašpar, Navrátil, Soós – Drtil, Holinka, Kovář, Prokopec, J. Tomiga, S. Tomiga, Vachutka.